Sıkca sorulan sorular

Nasıl sipariş verebilirim?
Bizlere mail yada telefon ile ulaşarak istemiş olduğunuz ürünü,rengini logo baskı,nakış yapılacaksa logonuzu bizlere ileterek sipariş verebilirsiniz.
En az Kaç adet Sipariş verebilirim?
Tüm iş kıyafetleri için Minimum sipariş Miktarı 10 Adet ve katlaridir.Bazi modellerimiz için Bu sayı 50’dir.Promosyon Ürünler için Sayı en az 100 adettir.
Numune Talebi
Daha önceden üretilmiş,istediğiniz ürün benzeri numuneler için numune ücreti 150’dir.. Kendi firma logonuz işlenmiş olarak üretilen birebir numune ücreti 200’dir.Siparişi onaylamanız durumunda ödediğiniz numune ücreti toplam tutardan düşülerek Birim fiyatına dahil edilmektedir..
Ürün için Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?
Ürün fiyatlandırması istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine,logo baskı ve ya nakış sayısına, Kumaş seçimi ve sipariş adetlerinize göre yapılmaktadır.Sipariş sayısı arttıkça fiyatlar düşmektedir.
Ödeme Nasıl Yapılır?
Ödemelerinizi havale-eft yöntemi ile banka hesaplarımıza yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme almıyoruz.
10-50 Adetli Siparişler Peşin ödeme,
50 ve üstü siparişler %50 Peşin ödeme olarak kabul edilmektedir..
Önemli: Ödemenin %50’si sipariş onayınızda,kalan kısmı üretim bittiğinde teslimat öncesi alınmaktadır.Ödemesi gönderilmeyen ürünler kargoya verilmez.

Kargo ve Teslimat Nasıl Yapılır?
Üretimini yaptığımız ürünleri alıcı ödemeli kargo ile Türkiye’nin her bölgesine gönderebilmekteyiz.Dilerseniz KARASU’daki ofisimizden kendiniz alabilirsiniz, dilersenizde istemiş olduğunuz anlaşmalı herhangi bir kargo şirketi ile ürünleriniz gönderilir.
Önemli;Kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Fatura Kesiyormusunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Ürünlerinizle birlikte faturanızda teslim edilir.Tüm tekstil ürünlerimizde KDV %8’dir.
Fiyat Listeniz varmi?
Tüm siparişlerde adet sayıları,istenilen ürün özellikleri,nakış baskı ölçü ve sayıları farklı olduğundan dolayı ürün fiyatları bu özelliklere göre değişiklik gösterdiği için standart ürün fiyat listesi bulunmamaktadır.Her siparişinizde ürün özelliklerini bizlere bildirip fiyat alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Ne kadar?
Sipariş Teslimat Tarihi Sipariş Onayiniz kesinleştiği An itibariyle 15 iş günü olarak planlanir.500 ve Üstü adetli ürünler için Bu süre tarafımızca hesaplanır ve değişkenlik gösterir.
Size Güvenebilirmiyiz?
BAKAN  TEKSTİL İŞ ELBİSELERİ olarak tüm müşterilerimize Sözleşme ve Şartname Sunmaktayız.Sözlesme ve şartname haricinde farklı bir durum ile karşılaşacak olursanız tüm hukuki yollara başvurabilir, Siparişi iptal edebilir ücretini iade isteyebilirsiniz. BAKAN TEKSTİL Vergiye Tabii Ticari Sicili Temiz olan bir Kuruluştu

Resim
HIZLI TESLİMAT

UYGUN FİYAT

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

UYGUN FİYAT

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Hızlı ve Kaliteli Ticaret

İADE DEĞİŞİM

7 / 24 HİZMET

X