BAKAN TEKSTİL/ İŞ ELBİSELERİ & PROMOSYON

BIZ KIMIZ ?
BAKAN  TEKSTİL iş elbiseleri 20 Yıldır Tekstil Sektöründe Bir çok Alanda Hizmet vermiş Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Personel Kıyafetleri Sektöründe Hizmet Vermek Adına Kurulmuştur.20 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı ‘ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlere İş Kıyafetleri Alaninda En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunmak adina hizmet verilmektedir. BAKAN TEKSTİL imalatci firma olma avantajini Kullanarak, Dilediğiniz Renk, Beden, Adetlerde sizlerin ihtiyacini Firma Logonuzu ister baski, Ister nakis ile isleyerek Kurumsallik Yolunda sizlere en yeni Modeller ile Kaliteli Urunler Sunmaktadir.

HAKKIMIZDA
BAKAN TEKSTİL 
İş Elbiseleri , Birçok Kategoride Hizmet Vermektedir. Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A’dan Z’ye Tüm İhtiyaclarınızı BAKAN  TEKSTİL Olarak BİZ yapiyoruz.TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünler Yapabilmekteyiz.

VİZYONUMUZ..Imalatci Firma Olarak Sektörde Güven veren, Kaliteli, Ergonomik, Uygun Fiyatli Ürünlerimizi Üreticiden Müşterilerine ulaştırmaktir. Paradan Çok Müşteri Kazanmayı Hedeflemiş, Dayanıklı Kaliteli iş elbiseleri Yapmak adına bu yolda siz değerli müşterilerimizin Memnuniyetini hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ..
Sakarya  Başta olmak üzere Yurt içi ve yurt dışı Tüm İş Alanlarına Uygun, Tüm talepleri En kısa sürede Yerine Getirebilen Üretici bir Firma olmak için Buradayiz.. 7/24 Hizmet veren Canli Destek Hattimiz, Whatsapp hizmetimiz, E-posta hizmetimiz Ile Size Her an hizmet verebilmek adina calismaktayiz.

Resim
HIZLI TESLİMAT

UYGUN FİYAT

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

UYGUN FİYAT

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Hızlı ve Kaliteli Ticaret

İADE DEĞİŞİM

7 / 24 HİZMET

X